free templates joomla

Genesis: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski na gołe pięści!

Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski GenesisZawodnik MMA Rafał Kijańczuk i kickboxer Marcin Wasilewski zmierzą się w piątym ogłoszonym pojedynku na gołe pięści jaki zamierza przeprowadzić organizacja Genesis już 23 października w Łodzi. Gala Genesis Różalski vs Barnett zawiera już cztery pojedynki a ten uzupełnia kartę walk.

Marcin Wasilewski nie należy do najbardziej znanych postaci polskiej sceny Kickboxingu, ale był medalistą krajowych zawodów w formułach light-contact i full-contact, trenując w klubie Duet Gdańsk. Swoje umiejętności kickboxerskie poszerzał też na obozie w Tajlandii przebywając w słynnym Sasiprapa Muaythai Gym. Aktualnie prowadzi zajęcia jako trener w gdańskim klubie Forfit w dzielnicy Chełm.

Rafał Kijańczuk to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników polskiego MMA. Był Odkryciem Roku 2018 w opinii wielu ekspertów i portali branżowych, mając kapitalną serię wygranych walk na arenach w Polsce, Rosji, Czechach, Kazachstanie a nawet w Chinach, gdzie występował. W 2019 i tym roku roku walczył też dla polskiej Fight Exclusive Night, z którą związany jest kontraktem i która zgodziła się na udział w konkurencyjnym projekcie. Kijańczuk przygotowuje się do występu m.in. pod okiem trenera stójki Jana Błachowicza, Roberta Złotkowskiego a także w warszawskim WCA Fight Team, który reprezentuje.