free templates joomla

Gala South Battle 5 już 30 października w Dworku Konckim

South Battle 5 Już 23 października 2020 czeka nas kolejna odsłona wydarzenia pod brandem FBF. Karta walk gali South Battle 5 VIP EDITION zgodnie z zapewnieniem organizatorów zapowiada się imponująco chociaż nie chcą oni na razie zdradzać wszystkich szczegółów. Zapowiadają też niespodzianki. Być może to nowa formuła K-1 lub coś jeszcze bardziej zaskakującego, o czym zapewniają przedstawiciele organizacji.

Wiemy na pewno, że w głównej karcie walk zobaczymy czołowych fighterów FBF, czyli Rafała Dudka oraz Tomasza Brotonia, którzy zmierzą się z reprezentantami Francji. W kolejnych walkach wystąpią nowe twarze organizacji: Marta Chojnoska oraz Rafał ''Rutek'' Rutkiewicz. Rutek jest zwycięzcą pierwszej edycji Krwawego Sportu, czyli walk na zasadach K-1 na gołe pięści.

Nowością jest możliwości obejrzenia gali FBF w systemie PPV. W zestawieniu z zapowiadaną przez organizatorów „wisienką na torcie” może okazać się to strzałem w dziesiątkę i nowym kierunkiem rozwoju federacji.

Jeśli chcecie zobaczyć South Battle 5 VIP EDITION na żywo, jest to możliwe tym razem tylko ze strefy VIP z uwagi na ograniczenia wywołane przez COVID. Zainteresowanych tą formą prosimy o kontakt z FBF.

Jak zawsze podczas wydarzeń FBF można liczyć na widowiskowe pojedynki, debiuty zawodowe oraz amatorskie.
Wszystko to sprawia, że piąta edycja będzie wyjątkowa i nowatorska pod każdym względem. Zachęcamy do śledzenia dalszych informacji na jej temat.

South Battle 5     South Battle 5

South Battle 5     South Battle 5