free templates joomla

Genesis: Gracjan Szadziński vs Ján Široký na gołe pięści!

Genesis Gracjan Szadziński vs Jan SirokyOrganizacja Genesis promująca walki na gołe pięści zapowiedziała kolejny czwarty pojedynek gali Genesis Różalski vs Barnett, która odbędzie się 23-go października w Łodzi. To starcie byłego kickboxera i zawodnika KSW Gracjana Szadzińskiego z Czechem Jánem "Jirim" Širokým, który miał już walki z Polakami na koncie w MMA i to zwycięskie.

Siroky reprezentuje Fighting Club Ostrava i wystąpił już w Polsce, gdy w Raciborzu w 2019 roku pokonywał Grzegorza Białasa na VFCL 9: MMA Fight Night a później Błażeja Majdana na rodzimej Oktagon FC 5. Ostatni pojedynek przegrał z mieszkającym w Polsce Czeczenem Mansurem Abdurzakovem. Czech ma 9 zwycięstw na koncie i 10 porażek w MMA, ale jest solidnym twardym oponentem.

Gracjan Szadziński walczył przez ostatnie trzy i pół roku w organizacji KSW. Zawodnik Berserkers Team Stargard Szczeciński trzykrotnie wygrywał i trzykrotnie przegrywał swoje pojedynki. Dwa ostatnie z najmocniejszymi zawodnikami w dywizji lekkiej: Marianem Ziółkowskim i Arturem Sowińskim. Szadziński zaczynał swoją przygodę sportową od boksu i Kickboxingu, stąd bez problemu przyjął propozycję na walkę w nowopowstałej organizacji walk określanych jako "Bare Knuckle".