free templates joomla

Rosyjski zawodnik w ciężkim stanie, odwołana walka z Amirem Aliakbarim na ONE Championship 117: Inside the Matrix

Anatoly MalykhinNiepokonany zawodnik MMA wagi ciężkiej Anatoly Malykhin (8-0) z Rosji, który miał debiutować na gali ONE Championship 117: Inside the Matrix w dniu 30-go października, nie będzie mógł wystąpić w tym terminie, ponieważ wykryto u niego koronawirusa Covid-19 a co gorsza Rosjanin jest hospitalizowany i przebywa na oddziale intensywnej terapii kliniki szpitalnej Woroncowskoje w Moskwie - poinformowała grupa managerska Gagarin Sports Management.

Malychin (polska pisownia- przyp. red.) miał walczyć ze słynnym irańskim zawodnikiem i byłym mistrzem ACB Amirem Alikbarim, który po nieudanej próbie przejścia do UFC z powodu problemów z agencją antydopingową WADA, wylądował w największej azjatyckiej organizacji walk MMA, Muay Thai i Kickboxingu.
 
"Przyjaciele, niestety, planowany debiut Anatolija Malychina w ramach gali ONE Championship: "Inside the Matrix", która miała się odbyć 30 października w Singapurze, został przełożony! W tej chwili Anatolij jest w trakcie leczenia na oddziale intensywnej terapii Woroncowskoje ICCB. To Covid-19 z uszkodzeniem płuc. Będziemy Was informować o zaistniałej sytuacji i mamy nadzieję, że nasz zawodnik jak najszybciej wyzdrowieje”- czytamy w komunikacie.

32-letni Malychin to Amatorski mistrz Rosji w MMA (w ramach IMMAF) a także pogromca polskiego zawodnika Michała Wlazło na jednej z rosyjskich gal. Został zakontraktowany już w czerwcu przez azjatyckiego giganta, by zaostrzyć konkurencję w wadze ciężkiej, która nieco jest zabetonowana przez Brandona Verę.