free templates joomla

FAME MMA 7: Gorąco na ważeniu! Awantury Polaka z Ferrarim i Hejtera z Olejnikiem!

Popek vs StiflerWielkie emocje towarzyszyły treningowi medialnemu i ważeniu przed galą FAME MMA 7, które odbyło się w piątkowy wieczór w Łodzi na dobę przed wydarzeniem. Zanim do gry przystąpili główni bohaterowie czyli Paweł Mikołajuw znany jako Popek Monster i Damian Zduńczyk o pseudonimie Stifler, to doszło do dwóch awantur z udziałem młodych zawodników.

Jako pierwsi starli się Tomasz Olejnik i Hejter czyli Mariusz Słoński. Interweniować musiała ochrona, bo obaj zaczęli bić się a nawet próbować dusić gilotynowym duszeniem. Kolejna interwencja potrzebna była, gdy pomiędzy sobą rozpoczęli dyskusję Adrian “Polak” Polański i Amadeusz “Ferrari” Roślik. Próba kopnięcia na głowę w finale awantury, została także spacyfikowana przez ochronę.

Poza tymi incydentami zawodnicy ważyli się i odpowiadali na pytania Arkadiusz "Pana" Pawłowskiego, który starał się wydobyć najważniejsze i najcelniejsze elementy ich fighterskiej układanki. Tak de facto umówionego limitu wagi nie udało się osiągnąć kilku zawodnikom. Najwięcej zostało do zbicia Sebastianowi "Ztrolowanemu" Nowakowi, który nie dobił do umówionych 102 kg, mając 107,7 kg. Trochę zabrakło kilku innym a kilku miało niedowagę co wyrównuje całą stawkę, bo przecież chodzi tu głównie o dobrą zabawę. Poniżej pełne wyniki:

Walka wieczoru
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw (114,9 kg) vs Damian “Stifler” Zduńczyk (96,2 kg)

Co-main event
Adrian “Polak” Polański (77,4 kg) vs Amadeusz “Ferrari” Roślik (76,4 kg)

Pozostałe
Dawid Malczyński (80,2 kg) vs Wojciech Gola (78,8 kg)
Marta “Linkimaster” Linkiewicz (61,6 kg) vs Marta “Martirenti” Rentel (57,5 kg)
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk (87,5 kg) vs Marcin Najman (109,9 kg)
Kamil “Hassi” Hassan (72,5 kg) vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka (74,1 kg)
Tomasz Olejnik (74,2 kg) vs Mariusz “Hejter” Słoński (67,0 kg)
Piotr “Tybori” Tyburski (88,1 kg) vs Arkadiusz “Aroy” Tańcula (87,9 kg)
Maciej Rataj (99,6 kg) vs Sebastian „Ztrolowany” Nowak (107,7 kg)
Marcin „Mielonidas” Makowski (92,7 kg) vs Łukasz Lupa (95,1 kg)