free templates joomla

Karta walk gali ACA 109 kompletna! Ruszyła sprzedaż dostępów PPV!

ACA 109 plakat Gala ACA 109 odbędzie się 20 sierpnia w Łodzi i będzie pierwszą studyjną galą organizacji w Polsce. Po długiej przerwie do klatki powrócą Daniel Omielańczuk, Piotr Strus, Rafał Haratyk, Karol Celiński i Łukasz Kopera. W klatce ACA zadebiutują Kamil Oniszczuk i Adam Pałasz. W sumie podczas czwartkowego wieczoru do obejrzenia będzie aż mocnych 10 zestawień w formule MMA. Ruszyła właśnie sprzedaż PPV.

Mocni zawodnicy, piorunujące ciosy, świetne nokauty i efektowne skończenia. Organizacja ACA w świecie sportów walki kojarzona jest jednoznacznie jako najmocniejsza liga MMA. Podczas pierwszej studyjnej gali w Polsce  zobaczymy m.in. pojedynek w wadze ciężkiej Daniela Omielańczuka z Litwinem, Tomasem Pakutinskasem. W walce wieczoru polsko-polskie starcie Piotra Strusa z Rafałem Haratykiem. Podczas ACA 109 po raz pierwszy do klatki rosyjskiej organizacji wejdą Kamil Oniszczuk i Adam Pałasz. Obaj Polacy nie odnotowali jeszcze żadnej porażki w zawodowej karierze, ale przed nimi niełatwe starcie z solidnymi rywalami z zagranicy. Jednym z bardziej ekscytujących starć będzie też trylogia Celiński vs Barnatt.

"Na gali ACA 109 do obejrzenia będzie 10 pojedynków w formule MMA. Mamy bardzo mocną kartę walk, która gwarantuje świetne walki z udziałem polskich i zagranicznych fighterów. Myślę, że to najlepszy sposób na spędzenie czwartkowego wieczoru" – mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel organizacji ACA.

Na ACA 109 nie zabraknie ciekawych zagranicznych zestawień. Goran Reljic, znany zawodnik mieszanych sztuk walki z Chorwacji, zmierzy się z  weteranem rosyjskiej organizacji Nikola Dipchikovem. W Łodzi rękawice skrzyżują też dwaj doświadczeni zawodnicy z Niemiec Lom-Ali Eskijew i Oemer Cankardesler.

Transmisja ACA 109 startuje 20 sierpnia, w czwartek, o godz. 19:00. Galę ACA 109 w Łodzi poprowadzi Krzysztof Skrzypek, a transmisję będzie można oglądać na żywo z polskim komentarzem.
 
Jak zakupić PPV?
Cena PPV wynosi 25 zł, a dostęp można wykupić tutaj: www.aca-mma.tv