free templates joomla

Mateusz Głuch kontra Damian Adamiuk w walce wieczoru TFL 21!

TFL 21 Głuch vs Adamiuk Im bliżej kolejnej gali Thunderstrike Fight League - TFL 21 - tym więcej kart odsłania przed nami organizator wydarzenia, Jacek Sarna. Znamy już część zawodników, których w sobotę, 5 września 2020 zobaczymy w Amfiteatrze Miejskim Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu w Kozienicach. Teraz ogłoszono uczestników najważniejszego pojedynku tej gali. W walce wieczoru Mateusz Głuch będzie walczyć z Damianem Adamiukiem w kategorii wagowiej do 77 kilogramów.

Bohater lokalnej widowni, Mateusz Głuch w main event gali, skrzyżuje rękawice z idącym jak burza zapaśnikiem z Włodawy, Damianem Adamiukiem. Stawka pojedynku niebagatelna, bowiem zwycięzca tego starcia otrzyma szansę walki o pas mistrzowski TFL z Francuzem, Nassourdine Imavovem. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie wagowym do 77 kg.

"Eliminator w walce wieczoru TFL 21 to godna potyczka. Obaj zasłużyli na to, żeby dostać taką szansę. Mateusz Głuch pod banderą TFL ma aż cztery wygrane i tylko jedną porażkę, sprzed roku w mistrzowskim pojedynku. Damian Adamiuk legitymuje się trzema z rzędu efektownymi wygranymi przez nokaut pod banderą TFL - Thunderstrike Fight League. Tutaj nie ma mowy o jakiejkolwiek kalkulacji. Zwycięzca tej walki stanie na przeciw niezwykle utalentowanego zawodnika MMA Factory Paris. Mateo znany jest z poukładanej stójki, to wyśmienity kickboxer, natomiast Damian to wybitny zapaśnik, który zaskakuje efektownymi nokautami. Klasyczne zestawienie stójkowicza z parterowcem ale 5 września zwycięży MMA. Obaj wiedzą o sobie wszystko. Liczę na twardą wymianę ciosów w stójce a jeśli walka trafi do parteru to niech pięści zadecydują o werdykcie. " - komentuje organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Pewny siebie, ale jak zawsze z ogromnym szacunkiem do rywala jest popularny "Mateo", czyli Mateusz Głuch.

"Damian to świetny zawodnik i zrobił duży progres, miał podobną przerwę w swojej karierze jak ja, jesteśmy prawie równolatkami. Jego przygoda w MMA jest bardzo podobna do mojej więc ten pojedynek wcześniej czy później musiał się odbyć. Ja skupiam się jednak na sobie i zrobię wszystko aby moja ręka tego dnia powędrowała ku górze! Liczę na wielki doping moich kibiców 5 września w Amfiteatrze KCRiS - Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu! Do zobaczenia."

Radości z tej potyczki nie kryje reprezentant Włodawy Damian Adamiuk.

"Nie mam czasu na łatwe walki i jakiekolwiek kalkulacje. Szanuje Mateusza , walczymy dla świetnej organizacji TFL - Thunderstrike Fight League i jesteśmy obaj z nią mocno związani. Taki jest sport i rywalizacja. Niech wygra lepszy! Jestem pewien że na trybunach będzie świetny doping zarówno kibiców Mateusza jak i moich kibiców!."

Bilety od 17 sierpnia: Kryta Pływalnia Delfin Kozienice, Sklep Atleta Radom oraz zamówienia telefoniczne 601442184.

Gala TFL 21 Kozienice obdywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gmina Kozienice Piotr Kozłowski!

Współorganizator gali: KCRiS - Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu