free templates joomla

Projekt Wojownik 25 poprowadzi Roman Szymański

Projekt Wojownik 2525 edycja Projektu Wojownik zajęć edukacyjno-sportowych dla weteranów, rodzin poległych i instruktorów – żołnierzy WP odbędzie się 18 i 19 sierpnia w Gdyni. Treningi poprowadzi były mistrz federacji FEN oraz zawodnik KSW Roman Szymański.

Zawodnik nie ma słabych stron. Jest świetnym pięściarzem oraz doskonałym parterowcem. Cztery lata temu wywalczył pas mistrzowski jednej z największych polskich federacji mieszanych sztuk walki FEN i w tym samym roku otrzymał prestiżowe wyróżnienie „Heraklesa” jako odkrycie 2016 roku. Jest multimedalistką różnej rangi zawodów  i turniejów bokserskich i graplingowych, posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. Zagrał w głośnym filmie w reżyserii Macieja Kawulskiego pt. „Underdog”. Na co dzień trenuje min. z Katarzyną Lubońską – zawodniczką FEN i żołnierzem Wojska Polskiego w poznańskim Czerwonym Smoku.

Drugiego dnia zajęcia poprowadzi Tomasz Laska – założyciel i prezes klubu bokserskiego „Ring Riders” a zajęcia siłowe z wykorzystaniem kettlebell zorganizuje Dariusz Waluś.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z historią, wyposażeniem i zadaniami Jednostki Wojskowej Formoza. Oprócz „płetwali” współorganizatorem spotkania weteranów jest 3 Flotylla Okrętów oraz Stowarzyszeniem KRS Formoza.

Zajęcia odbędą się zgodnie z ostatnimi zaleceniami resortu zdrowia oraz z ograniczeniami wprowadzonymi w jednostce wojskowej w związku z koronawirusem.
 
Projekt Wojownik 25