free templates joomla

Gala TFL 21 w Kozienicach potwierdzona na 9 września!

TFL 21 KozieniceTo już oficjalnie potwierdzone. Gala TFL 21 odbędzie się 9 września 2020 w Kozienicach. Tym razem miejscem zmagań bohaterów walk będzie pięknie położony amfiteatr Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu.

Wspólnie z Burmistrzem Gminy Kozienice, Piotrem Kozłowskim zadecydowaliśmy, że wrześniowa gala TFL 21 Kozienice, odbędzie się w przepięknej muszli koncertowej obiektu KCRIS.
 
TFL 21 Kozienice"Jestem przekonany, że będzie to wyjątkowe wydarzenie. Długo zastanawialiśmy czy galę Thunderstrike Fight League zorganizować na stadionie, czy na amfiteatrze. Przyznam się, że zakochałem się od pierwszego wejrzenia w całym obiekcie KCRIS usytuowanym w bajkowej scenerii. Wydarzenie odbędzie się w otwartej przestrzeni w otoczeniu zieleni i będzie niezwykle klimatycznym SHOW. Zapraszam wszystkich kibiców na to wyjątkowe święto sportów walki" - mówi organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Organizator wydarzenia ujawnił już kilka pierwszych postaci, które zobaczymy w oktagonie podczas gali TFL 21. W co-main event gali podczas kozienickiej nocy sportów walki wystąpi bohater lokalnej publiczności, szlifujący swoje umiejętności w Radomski Klub Taekwon-do (RKT RADOM) Karol Kutyła (1-1-0). Wychowanek Stalker Team Kozienice na gali TFL pojawi się po raz drugi. Pierwszy raz wystąpił na TFL 17 w maju 2019 roku, gdzie zwyciężył przed czasem, w drugiej rundzie.

Na gali TFL 21 Kozienice nie zabraknie reprezentantów młodego pokolenia z rejonu Kozienic. Swój debiut w formule MMA zaliczy podopieczny trenera Tomasza Staluszki, siedemnastoletni Kacper Jochemczyk.
Wcześniej zaanonsowani zostali na tej gali także: Hubert Szymajda, Artur Berezovsky, Kamil Giez, Adrian Krogulec i Piotr "Moszi" Mochocki.

Gala TFL 21 Kozienice odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego.