free templates joomla

Adrian Krogulec pierwszym reprezentantem Kozienic podczas gali TFL 21!

TFL 21 Adrian Krogulec Niezwykle charyzmatyczny i utalentowany przedstawiciel Kozienic, Adrian Krogulec, po raz drugi w karierze zaprezentuje swoje umiejętności w oktagonie organizacji Thunderstrike Fight League i wystąpi podczas gali TFL 21.

Dokładnie rok temu Krogulec w fenomenalnym stylu zwyciężył przed własną widownią dając olbrzymią radość kibicom oraz stając się bohaterem gali TFL 18. Jego kolejny pojedynek zakontraktowany został w limicie wagowym do 77 kg.

"Czuję się wyróżniony, że kolejny raz będę mógł zaprezentować swoje sportowe umiejętności przed własnymi przyjaciółmi w Kozienicach. Moment wejścia do klatki przy takim wsparciu za plecami to uczucie, którego nie da się opisać. Mam świadomość, że tego wieczoru oczy Kozienic będą skierowane na mnie i nie będę walczył o zwycięstwo tylko dla siebie, ale również dla naszego miasta. Z jednej strony to olbrzymia odpowiedzialność, ale z drugiej napędza mnie to do przełamywania kolejnych barier i dążenia do celu. Wiem, że będziecie mnie głośno wspierać z trybun. Liczę na Wasze wsparcie i najgłośniejszy doping podczas całej Gali TFL 21! Obiecuję, że dam z siebie wszystko!"- komentuje jeden z głównych bohaterów zbliżającej się gali Adrian Krogulec.