free templates joomla

Piotr "Moszi" Mochocki wraca do klatki na TFL 21 Kozienice!

TFL 21 Piotr Mochocki Trzecią walkę pod banderą Thunderstrike Fight League we wrześniu stoczy reprezentant Cross Fight Radom, Piotr Mochocki. Podopieczny trenera Leszka Kulika podczas wrześniowej gali TFL 21 w gminie Kozienice powalczy o pierwsze zawodowe zwycięstwo w karierze. Pojedynek popularnego "Mosziego" odbędzie się w umownym limicie wagowym do 81 kg.

"Piotrek to bardzo solidny zawodnik. Ma wiele do udowodnienia swoim kibicom, ale przede wszystkim sobie. Cenię takich wojowników podwójnie, ponieważ na co dzień pełni służbę wojskową i broni naszego kraju.

Poza obowiązkami służbowymi trenuje w klubie Cross Fight Radom co niewątpliwie wymaga niezwykle wielu wyrzeczeń. Podczas TFL 21 w Kozienicach nie będzie taryfy ulgowej. Jego rywal jest równiez zdeterminowany.

Dodatkowym smaczkiem w tej konfrontacji jest fakt, że w narożniku Piotrka będzie mistrz TFL, zawodnik KSW, Cezary "Polish Tank" Kęsik, natomiast w narożniku jego rywala były mistrz TFL, zawodnik UFC, Michał Oleksiejczuk." - mówi promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Na ogłoszenie przeciwnika Piotra Mochackiego jeszcze czekamy.