free templates joomla

Organizacja FEN nawiązała współpracę z Centrum Rehabilitacji Sportowej

FEN współpracuje z Centrum Rehabilitacji SportowejMiło nam poinformować, że Fight Exclusive Night rozpoczęło współpracę z Centrum Rehabilitacji Sportowej, czyli jedną z największych i najbardziej renomowanych klinik medycznych w Warszawie. Od dziś każdy zawodnik występującym pod szyldem FEN będzie objęty opieką CRS.

Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z Centrum Rehabilitacji Sportowej, bo zdrowie w sporcie jeszcze bardzo ważne, a w dyscyplinie kontaktowej, jaką niewątpliwie są czy to MMA, czy Kickboxing, opieka zdrowotna jest szczególnie istotna. Ufamy specjalistom, którzy znakomicie znają się na swojej pracy. Powierzam CRS zawodników walczących w federacji z czystym sumieniem. Jestem przekonany, że to najlepszy wybór – skomentował rozpoczęcie współpracy Paweł Jóźwiak.

Centrum Rehabilitacji Sportowej już od 2006 roku świadczy skuteczną pomoc medyczną z zakresu profilaktyki, diagnostyki i leczenia urazów narządu ruchu. Specjaliści dbający o zdrowie swoich pacjentów są w pełni zaangażowani w swoje działania, wyróżnia ich skuteczność oraz pełne oddanie się pomocy pacjentom. CRS ma bardzo duże doświadczenie we współpracy ze sportowcami i jesteśmy zaszczyceni, że od tego momentu będziemy współpracować z tak renomowaną kliniką.
 
Sprzedaż biletów na galę FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda odbywa się pod linkiem: TUTAJ.
 
Źródło: Informacja prasowa