free templates joomla

Walka Szymon Kołecki vs Łukasz Jurkowski przesunięta z KSW 54?

Szymon KołeckiJak poinformował w najnowszym wywiadzie dla naszego portalu mistrz olimpijski Szymon Kołecki (8-1 MMA, 2-0 KSW) jego walka z najbliższym przeciwnikiem na gali KSW 54 została odwołana w przededniu gali KSW 53, gdzie miała zostać oficjalnie ogłoszona. Impreza KSW 54 miała być zaplanowana prawdopodobnie na 9 sierpnia, ale termin został przesunięty na 29-go sierpnia. Pikanterii sprawie dodaje fakt, iż miała to być walka wieczoru nadchodzącego eventu.

Większość kibiców i branżowych dziennikarzy, oraz osób ze środowiska spekulowało, iż rywalem będzie Łukasz "Juras" Jurkowski (17-11 MMA, 15-6 KSW) pierwszy historyczny mistrz organizacji, który wcześniej sygnalizował taką możliwość, ale oficjalnie o kontrakcie nie informowano.

Po wywiadzie z Kołeckim, Jurkowski potwierdził w mediach społecznościowych, iż walka odbędzie się na jesieni, co de facto potwierdza fakt, iż ten pojedynek był tym odwołanym w piątek 10-go lipca przed KSW 53. Wściekłość, jeśli tak można nazwać Kołeckiego, spowodowała nie tylko sam fakt odwołania, ale forma i dana mu w ostatniej chwili informacja o kontuzji pleców rywala.

To wszystko po wykonaniu 90% dość kosztownych przygotowań do tej walki, zmianach terminów i negocjacjach limitu wagowego ustalonego na 100 kg, konkretnie pod "tego" rywala. Stąd nie trudno zrozumieć rozgoryczenie i reakcję mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów. Więcej szczegółów w wywiadzie na naszym kanale w serwisie Youtube.