free templates joomla

Gilbert Durinho Burns z koronawirusem Covid-19! Odwołana walka z Kamaru Usmanem na UFC 251

UFC 251 Usman vs BurnsBrazylijski pretendent do pasa wagi półśredniej Gilbert Burns (19-3 MMA, 12-3 UFC) został usunięty z fightcardu i walki wieczoru gali UFC 251, która czeka nas 11-go lipca na wyspie Yas w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 33-letni "Durinho" miał zmierzyć się z mistrzem Kamaru Usmanem (16-1 MMA, 11-0 UFC), ale niestety w jego organizmie wykryto koronawirusa Covid-19.

Mieszkający na Florydzie, zawodnik i jego trenerzy Vágner Rocha i Greg Jones polecieli do Las Vegas, gdzie był jeden z punktów zbornych do odlotów czarterowych do Abu Dhabi, w ostatnią środę. Wszyscy trzej zostali przetestowani, kiedy dotarli do hotelu. Na kilka godzin przed wejściem na pokład wyniki testu okazały się pozytywne na koronawirusa.

Natychmiast ich nazwiska zostały usunięte z listy pasażerów samolotu czarterowego UFC do Abu Zabi, gdzie znajduje się „Fight Island”, która będzie gospodarzem kilku wydarzeń organizacji w lipcu. Niestety pandemia koronawirusa Covid-19 zbiera swoje żniwo, bowiem inny Brazylijczyk Raulian Paiva, został pozbawiony trenera Ronildo Nobre, który uzyskał pozytywny wynik testu tuż przed wylotem z Sao Paulo w Brazylii. To jeden z 28 zawodników z Kraju Kawy biorących udział w cyklu gal "Fight Island".