free templates joomla

Kamaru Usman i Justin Gaethje w niesamowitym sparingu przed UFC 251! Video

Kamaru Usman vs Justin GaetjeMistrz wagi półśredniej UFC Nigeryjczyk Kamaru Usman 16-1 MMA, 11-0 UFC), ogłosił niedawno przeprowadzkę do Denver w Kolorado, aby trenować w ekipie Elevation Fight Team, tej samej ekipie co Justin Gaethje (22-2 MMA, 5-2 UFC), tymczasowy mistrz wagi lekkiej. Obaj trenują do UFC 251, w którym Usman zmierzy się ze swoim byłym kolegą z Hard Knocks 365, Brazylijczykiem Gilbertem „Durinho” Burnsem (19-3 MMA, 12-3 UFC).

Obaj mistrzowie udostępnili w mediach społecznościowych w niedzielę, swój szalony sparing. Gaethje pokazuje świetne scramble i po obaleniu przez Usmana na ziemię, wstaje i rzuca się do zadawania ciosów, a potem obaj zadają sobie mocne ciosy. Na koniec rundy Gaethje rzuca się wyczerpany na podłogę, przewracając się i próbując kopnięcia z powietrza na koniec.

Justin Gaethje napisał: "Żelazo ostrzy żelazo. Ile zapłaciłbyś za oglądanie tego przez kilka rund? To tylko zabawy dwóch kolesi". Scena, w której obaj blokują się nawzajem, przypomina klasyczny moment w historii MMA, wymianę ciosów w głowę między Donem Frye i Yoshihiro Takayamą w Pride w 2002 roku.

Usman zmienił swój zespół między innymi dlatego, że 11 lipca zmierzy się na UFC 251, ze swoim byłym partnerem treningowym Gilbertem "Durinho" Burnsem w walce o pas wagi półśredniej. Gaethje czeka na występ przeciwko Khabibowi Nurmagomedovowi, mistrzowi wagi lekkiej, ale wciąż nie ma oficjalnej daty pojedynku. Tym nie mniej Gaethje chce być w formie.