free templates joomla

Gilbert Burns chce usunięcia Conora McGregora z rankingu UFC

Gilbert BurnsPretendent do pasa mistrzowskiego wagi półśredniej Brazylijczyk Gilbert "Durinho" Burns (19-3 MMA, 12-3 UFC) w poniedziałek wezwał do usunięcia słynnego Conora McGregora z rankingów UFC. 31-letni Irlandczyk dwa tygodnie temu ogłosił, iż "zawiesza" karierę a walki go nie cieszą.

Gilbert Burns nie rozumie, dlaczego Conor McGregor wciąż jest w rankingach. Jeśli Conor jest na emeryturze, dlaczego Irlandczyk wciąż zajmuje 8 miejsce w rankingu P4P i 4 miejsce w rankingu wagi lekkiej UFC? UFC nie zawahało się błyskawicznie usunąć Henry'ego Cejudo z rankingu po tym, jak ogłosił przejście na emeryturę. Dlaczego więc nie egzekwować tej samej reguły dla McGregora?

Tego "Durinho" nie rozumie, podobnie jak część fanów a także i zawodników organizacji, żądających równego traktowania. Burns, w najbliższym czasie zmierzy się z Kamaru Usmanem wkrótce podczas gali UFC 251. To wydarzenie odbędzie się 11 lipca w obiekcie UFC Fight Island, wydzierżawionym na wyspie Yas w Abu Dhabiw Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Z zakulisowych wiadomości wcześniej przebijały informacje o tym, że z Usmanem zawalczyć może Cornor, na szczęście tak się nie stało.