free templates joomla

Popek Monster na FAME MMA 7! Gala przeniesiona na 5 września!

Popek MonsterOrganizacja FAME MMA poinformowała w mediach społecznościowych o zakontraktowaniu walczącego ostatnio w KSW Pawła Mikołajowa (3-4) znanego jako Popek Monster a dodatkowo także o zmianie terminu swojego wydarzenia FAME MMA 7 z 22 sierpnia na 5-go września. Póki co nieznane pozostaje miejsce gali i forma eventu, bez publiczności lub z publicznością - zależnie od rozwoju obostrzeń związanych z sytuacją koronawirusową.

Informacja wywołała lawinę spekulacji i poruszenie wśród fanów freak fightowych walk jakie serwuje FAME MMA. Jednak na razie jedyną informacją jaką udało nam się zdobyć jest fakt, iż rywal jest już zakontraktowany przez organizację. Zapewne wkróte włodarze podadzą jego nazwisko. Niemal ze 100% pewnością wiadomo, iż nie będzie to Tomasz Oświeciński.

Paweł "Popek Monster" Mikołajuw ostatni pojedynek stoczył z Erko Junem, któremu uległ w 2 rundzie podczas gali KSW 45: The Return to Wembley w październiku 2018 roku. Wcześniej przegrał ze wspomnianym Oświecińskim na KSW 41. Przegrał także z legendarnym Mariuszem Pudzianowskim.

Popek jest znanym raperem i producentem muzycznym. Przez wiele lat znany był jako "Król Albanii" i przebywał na Wyspach Brytyjskich. W MMA debiutował w legendarnej już Cage Rage, gdzie wygrał dwie walki. Pochodzi z Legnicy na Dolnym Śląsku i ma 41 lat.

FAME MMA po ostatniej gali FAME MMA 6 w Alwernii k. Krakowa powoli przygotowuje się do wejścia w nowy sezon, znacznie trudniejszy niż poprzednie. Szósta edycja przeprowadzana była w ekstremalnie trudnej sytuacji z zaostrzającymi się przepisami koronawirusowymi, ale ostatecznie udało się ją przeprowadzić z sukcesem. Teraz zapewne  dostarczy nowych emocji z udziałem m.in. znaego rapera.