free templates joomla

Gala FEN 28 LOTOS Fight Night - gdzie i jak wykupić dostęp PPV

FEN 28 Lotos Fight Night PPV Gala FEN 28: LOTOS Fight Night odbędzie się w sobotę, 13 czerwca 2020 roku, i transmitowana będzie w systemie PPV. Poniżej przedstawiamy informacje w jaki sposób można wykupić dostęp do transmisji.

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
- w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
- w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 17.30 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej),
- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
- e-płatności,
- BLIK-a – dla zakupu poprzez aplikację Sklep w telewizji internetowej.

Jak obejrzeć galę FEN 28: LOTOS Fight Night w IPLI?

Galę FEN 28 na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na  www.ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników na całym świecie w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie  www.ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą, przelewem lub BLIK-iem.

FEN 28 Lotos Fight Night fightcard