free templates joomla

Dominick "The Devastator" Reyes komentuje decyzję Jona Jonesa: Show must go on!

Jon Jones vs Dominick ReyesOstatni pretendent do pasa mistrzowskiego UFC w wadze półciężkiej Dominick "The Devastator" Reyes (12-1 MMA, 6-1 UFC) na społecznościowym Twitterze skomentował wczorajszą wiadomość wiadomości o zwakowaniu pasa mistrzowskiego przez Jona Jonesa (26-1 MMA, 20-1 UFC), który zaproponował też jego starcie z polskim zawodnikiem polski zawodnik Janem Błachowiczem (26-8 MMA, 9-5 UFC).

To smutne, jeśli to prawda, jeśli Jones mówi poważnie, ale show musi trwać dalej” - napisał Reyes w cytując wpis Jona Jonesa, który zaszokował wczoraj wszystkich. Reyes jeszcze niedawno zapowiadał, że chętni zmierzy się z Janem Błachowiczem i wygląda na to, że jest to coraz bardziej realne.

Przypomnijmy, że Jones pokonał 30-letniego Reyesa w lutym tego roku w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach wygrywając niejednogłośnie na punkty podczas gali UFC 247 w hali Toyota Center w Houston w Teksasie. Wielu kibiców domagało się wówczas szybkiego rewanżu. Tego nie chciał Jones stąd też i pomysł na walkę z Błachowiczem i Ngannou, oraz żądanie sporych pieniędzy od prezesa UFC Dana White.