free templates joomla

Alexander Volkov i Curtis Blades walczą w czerwcu Alexander Volkov i Curtis Blades ponownie zestawieni w czerwcu na UFC Fight Night

Blaydes vs VolkovRosyjski wagi ciężkiej  Alexander Volkov (31-7 MMA, 5-1 UFC) ogłosił datę następnej walki w Ultimate Fighting Championship na swoim Instagramie. 31-letni Rosjanin będzie walczył z amerykańskim zawodnikiem Curtisem Bladesem  (13-2 MMA, 8-2 UFC). Walka odbędzie się w Stanach Zjednoczonych w dniu 20-go czerwca podczas gali UFC Fight Night 177 (znanej też jako UFC on ESPN+ 32 - przyp. red.) i będzie główną walką wieczoru.

Na ten moment nie jest znana lokalizacja eventu, ale najprawdopodobniej będzie to Las Vegas i obiekt macierzysty UFC APEX. Pojedynek pierwotnie przewidziany był na datę 30 maja, ale Volkov był kontuzjowany. Kolejny wyznaczono na 20-go czerwca, ale w kanadyjskim SaskTel Centre w Saskatoon w prowincji Saskatchewan. Jednak pandemia koronawirusa wymusiła zmiany. Także w numeracji gal, bowiem dziś podaje się imprezę jako UFC Fight Night 173/UFC on ESPN 10.

Volkov swój ostatni pojedynek w UFC stoczył w listopadzie 2019 roku na gali w Moskwie. Rosjanin pokonał amerykańskiego futbolistę Grega Hardy'ego przez decyzję. "Drago", który karierę zaczynał od Karate, był mistrzem wagi ciężkiej Bellator MMA. Zdetronizował go jego rodak Vitaliy Minakov. W Mieszanych Sztukach Walki Aleksander Wołkow odniósł 31 zwycięstw i poniósł 7 porażek. Blaydes pochodzący z Kolorado w ostatniej walce w UFC znokautował byłego mistrza Juniora Dos Santosa w styczniu br.

Pojedynek Volkova był był też cięzki do zrealizowania z powodu zawieszenia lotów na lini Rosja - USA, ale menedżer Ivan Bannikov powiedział agencji TASS, że problem z lotem został rozwiązany.