free templates joomla

Kulturysta Piotr Szeliga rywalem Krystiana Pudzianowskiego na FEN 28 we Wrocławiu

Piotr Szeliga vs Krystian Pudzianowski27-letni kulturysta Piotr Szeliga (0-0) będzie rywalem 39-letniego Krystiana Pudzianowskiego (1-0) w pierwszej walce w organizacji Fight Exclusive Night na gali FEN 28, która odbędzie się 13-go czerwca we Wrocławiu. Organizacja zapowiadała, że szybko ogłosi oponenta i trwały gorączkowe poszukiwania w miarę znanej postaci, która zdecyduje się na bój z młodszym z braci Pudzianowskich.

Czasu nie pozostało wiele a pomysły z wieloma znanymi zawodnikami były kolejno odrzucane przez pragmatykę, kontrakty czy wreszcie umiejętności jakie powinien posiadać ktoś, kto wyjdzie do 3 rundowej walki po 3 minuty czasu walki. Ostatecznie jest to w miarę znany w środowisku kulturystycznym Szeliga pochodzący z Rzeszowa.

Szeliga znany z prowadzenia kanału na instagramie jako "Szeli_Aesthetic" i ma około 100 tysięcy obserwujących go followersów i to ostatecznie przekonało organizację do zaangażowania go do walki. Według nieoficjalnych informacji polecił go sam manager Artur Gwóźdź. Kandydatura zyskała też akceptację Krystiana Pudzianowskiego i raczej nie ma przeszkód do stoczenia tego pojedynku.

Szeliga w pierwszym wywiadzie dla kanału sporty walki podkreślił, iż zaczynał od hokeja swoją przygodę ze sportem a do tej walki specjalnie przygotowany nie jest i musi się rozruszać, bo praca nawet na siłowni ostatnio była mało możliwa z uwagi jak to ujął "naszej 60-tki czyli koronawirusa". W MMA skupia się na oglądaniu freakfightów a także miał propozycję z organizacji freakowych do stoczenia pojedynku.