free templates joomla

Georges Saint-Pierre: Khabib jest kryptonitem dla Conora

Khabib, GSP, ConorByły mistrz UFC w dwóch kategoriach wagowych, Georges Saint-Pierre (26-2 MMA, 20-2 UFC), który zakończył już karierę powiedział o możliwym scenariuszu rewanżu o jakim się mówi czyli starciu aktualnego mistrza UFC w wadze lekkiej Khaabiba Nurmagomedova (28-0 MMA, 12-0 UFC) i irlandzkiego byłego podwójnego mistrza Conora McGregora (22-4 MMA, 10-2 UFC). Słowa Kanadyjczyka cytuje słynna "Sport Bible" czyli Biblia Sportu.

Conor może znów być mistrzem, ale Khabib ma odpowiedni styl, aby go pokonać. Jest "kryptonitem" dla Conora" - powiedział St. Pierre. Dodał, że dagestański fighter wie, jak skrócić dystans, a to sprawia, że McGregor jest bezbronny.

Kryptonit to fikcyjny pierwiastek z komiksów z udziałem Supermana, które wydawane są przez DC Comics. Pierwszy raz pojawił się w 1945 roku w słuchowisku radiowym The Adventures of Superman. W październiku 2018 roku Nurmagomedov obronił tytuł mistrza wagi lekkiej UFC w pojedynku z McGregorem. Po walce w oktagonie i poza nim wybuchły awantury z udziałem obu sportowców. W rezultacie zawodnicy zostali zdyskwalifikowani i otrzymali wysokie grzywny grzywny.

Kilka dni temu Nurmagomedov nazwał McGregora najlepszym wojownikiem w historii Twittera. Tak zareagował na akcję Irlandczyka, który sporządził listę największych fighterów w historii. McGregor umieścił siebie na drugiej pozycji po Andersonie Silva. Trzeci był wspomniany GSP a czwarty Jon Jones. Khabib, który spuścił mu łomot niestety został pominięty. Zapewne z tego powodu. To jest "kryptonit" Conora.