free templates joomla

Szymon Bajor vs Oli Thompson na FEN 28

Szymon Bajor MMAJak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć podczas studyjnej gali FEN 28 planowanej na 15-go czerwca we Wrocławiu dojdzie do pojedynku w wadze ciężkiej Szymona Bajora (20-8) i angielskiego weterana Oli Thompsona (20-12). Ma do być wstęp do walki być może z Michałem Kitą (18-11-1), który także zamierza włączyć się do rywalizacji i na kolejnej jesiennej gali Fight Exclusive Night być może zdobyć pas walcząc z jednym lub drugim rywalem.

Pierwotnie planowany był pojedynek Kity i Bajora, ale Rzeszowianin odmówił walki na tym etapie z uwagi na znajomość z Kitą, wspólne treningi i przygotowanie. Obaj obecni byli wcześniej w organizacji KSW, ale nie mieli okazji zmierzyć się ze sobą. Podczas jednego z poprzednich programów Kolosemu na antenie stacji Polsat Sport doszło do poważnej scysji między nimi na tle terminu walki.

Oli Thompson to także weteran gal KSW, gdzie wystąpił 5 razy. Dwukrotnie zwyciężał z Kamilem Walusiem i Michałem Włodarkiem. Przegrał z Karolem Bedorfem, Mariuszem Pudzianowskim i Ante Deliją na KSW 51 Croatia. Dwa razy pokonał także słynnego Kamila Bazelaka na angielskich wydarzeniach MMA. Także waklczący niegdyś na FEN Tomasz Czerwiński musiał uznać wyższość angielskiego zawodnika z przeszłością w UFC.