free templates joomla

Chakuriki 6 ~Branko Cikatic Memorial~poświęcone w Japonii legendzie K-1 World Grand Prix

Chakuriki 6 Branko Cikatic MemorialJapońscy przyjaciele i fani walk Kickboxingu i MMA nie zapomnieli zmarłego w marcu pierwszego mistrza K-1 World Grand Prix 1993 Branimira Cikatića i nawet w trudnym czasie pandemii koronawirusa Covid-19, zorganizowali pożegnalny benefis Chakuriki 6 ~Branko Cikatic Memorial~, który odbył się w Tokio, 17-go maja i organizowany był przez słynne Dojo Chakuri Japan, którego brand reprezentował poprzez współpracę z legendarnym holenderskim szkoleniowcem Thomem Harinckiem.

Na wydarzenie przybyło wiele wielkich postaci Sztuk Walki jak legendarny zapaśnik Antonio Inoki, który kiedyś walczył z Muhammadem Ali. Nie zabrakło przyjacół i znajomych Branko jak gwiazdy K-1 Nobu Hayashi czy Hiromi Amada. W międzyczasie połączono się z rodziną Branko w Chorwacji i trenerem Tomem Harinckiem wspominającym 20-letnią współpracę z chorwacką legendą, której my także poświęciliśmy materiał. Wypowiadał się także Peter Aerts.

Wydarzenie miało wspomnieniowy charakter a występy miały pokojowy wymiar. Kilku zawodników nadal walczących także się zjawiło i stoczyło ze sobą pokazowe walki jak choćby gwiazda ShootBoxing Satoru Suzuki i MMA Shinya Aoki. Memoriał był oglądany na żywo w serwisie Youtube a wielu fanów z Japonii, Holandii, USA czy Rosji złożyło kondolencje online.