free templates joomla

Patrycja ''Lady Squat'' Zahorska wesprze Łukasza ''Jurasa'' Jurkowskiego w MMA Program na Polsat Sport

Patrycja Lady Squat ZahorskaPatrycja Zahorska znana jako "Lady Squat" będzie współprowadzącą nowego programu "MMA Magazyn" na antenie stacji Polsat Sport, który rusza od 16 kwietnia. Informację o tym przekazał w mediach społecznościowych Łukasz "Juras" Jurkowski, który także będzie redakcyjnie występował w nowym programie. Będzie to nie lada wyzwanie dla młodej redaktorki, z uwagi na to, iż wcześniej w ramach podobnego projektu "Puncher" występowali tam doświadczeni prowadzący, jak choćby Mateusz Borek.

22-letnia Zahorska już od jakiegoś czasu pobiera dziennikarskie szlify w stacji Polsat. W sporcie zaczynała od siatkówki i baletu a jej ojciec jest trenerem przygotowania fizycznego jednej z ligowych drużyn piłki siatkowej. Także Mama Patrycji związana jest ze sportem.

Ma za sobą starty jako fitnesska a także pracę jako trenerka personalna. Była Mistrzynią Polski i uczestniczką ME w kategorii Bikini Fitness. Na codzień studiuje na kierunku prawno - ekonomicznym na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pochodzi zaś z Piły i przez pewien czas mieszkała w Poznaniu. Aktualnie na stałe przebywa w stolicy.

Mieszanymi Sztukami Walki zainteresowała się, gdy dostała propozycję na występ w organizacji Free Fight Federation, która stworzona jest dla byłych sportowców, celebrytów i osób znanych, chcących spróbować swoich sił w MMA. Podczac drugiej edycji gali FFF 2 w grudniu 2019 w Zielonej Górze zmierzyła się z byłą zawodniczką Taekwondo Karoliną "Way of Blonde" Brzuszczyńską i uległa jej nieznacznie na punkty.

Organizacja firmowana jest przez stację Polsat Sport, stąd propozycja nie powinna dziwić. Ostatnie kilka miesięcy przed wydarzeniem stale trenowała w Warszawskim Centrum Atletyki biorąc udział w treningach grupy zawodowej, gdzie trenowało kilka zawodniczek jak choćby Aleksandra Rola czy przygotowująca się do zawodowych startów Oliwia Załuska.