free templates joomla

Rose Namajunas wycofuje się z walki z Jessicą Andrade na UFC 249

Rose NamajunasZ nieznanych jeszcze przyczyn uczestniczka co-main event i była mistrzyni wagi słomkowej organizacji UFC Rose Namajunas (8-4 MMA, 6-3 UFC) wycofała się z rewanżowego pojedynki z Brazylijką Jessicą Andrade (20-7 MMA, 11-5 UFC) na gali UFC 249 Ferguson vs Gaethje, która ma się odbyć w dniu 18-go kwietnia w Tachi Palace Casino Resort w indiańskim rezerwacie w Lemoore, w stanie Kalifornia.

Informację ujawnił brazylijski portal Combate związany z organizacją UFC poprzez kontrakty telewizyjne. Zawodniczka reprezentująca aktualnie 303 Training Center w Denver w Kolorado, potwierdziła ten fakt. W środę 8-go kwietnia organizacja poprosiła zawodniczkę i jej team o poddanie się testom w celu wykrycia koronawirusa Covid-19.

Być może nie ma to związku a być może i ma. W USA tylko w ciągu ostatniej dobt zmarło 2 tysiące osób z czego połowa w stanie Nowy Jork. Patrząc na 300 milionową populację to promil, ale liczba zakażeń niepokojąco szybko rośnie. Miejmy nadzieję, iż nie jest to powodem. Andrade vs. Namajunas 2 to rewanżowe starcie za galę UFC 237 w maju 2019, gdy slamem Andrade pozbawiła niemal przytomności Amerykankę z litewskimi korzeniami i odebrała jej pas mistrzyni. W chwili potem straciła go w starciu z Chinką Zhang Weili.

Po perypetiach z mistrzem Khabibem Nurmagomedovem i jego wycofaniem się z walki wszystko mogło się już przydarzyć w związku z tą galą i jak widzać przydarzyło. Na razie nie jest znane nazwisko jakiejkolwiek zastępczyni Namajunas, ale mający ogromne ciśnienie na przeprowadzenie gali na pewno znajdzie jakąś desperatkę gotową zaryzykować zdrowie, przybyć, zbić wagę i w ciągu tygodnia wyjść do walki. Karta walk poniżej:

Tony Ferguson vs. Justin Gaethje
Jessica Andrade vs. TBA
Yorgan De Castro vs. Greg Hardy
Vicente Luque vs. Niko Price
Calvin Kattar vs. Jeremy Stephens
Francis Ngannou vs. Jairzinho Rozenstruik
Uriah Hall vs. Ronaldo Souza
Alexander Hernandez vs. Omar Morales
Ray Borg vs. Marlon Vera
Michael Johnson vs. Khama Worthy
Sijara Eubanks vs. Sarah Moras
Sam Alvey vs. Ryan Spann