free templates joomla

Gala FAME MMA 6 jednak odbędzie się 28 marca!

FAME MMA 6 W dniu wczorajszym organizacja FAME MMA poinformowała o zmianie miejsca dzisiejszej gali FAME MMA 6 Zusje vs Linkimaster, która miała odbyć się Katowicach, ale wskutek decyzji władz tego miasta w obliczu walki z epidemią koronawirusa, Urząd Miasta Katowice zabronił jej przeprowadzenia na obiekcie hali MCK. Organizacja odwołała i media trening i oficjalne ważenie planowane na piątek, 27 marca. Prawdopodobnie gala odbędzie się gdzieś w pobliżu Katowic, a organizatorzy zakupili gdzieś testy na obecność koronawirusa w organizmie człowieka i poddali zawodników badaniu w sobotnie przedpołudnie.

FAME MMA zapowiedziała, iż ważenie się odbędzie w dniu gali, czyli dzisiaj, chociaż część zawodników i jedna zawodniczka już się zważyła. To nie było jednak najważniejsze przy zamieszaniu, które powstało. Z nieoficjalnych informacji wynika, że pierwotnie gala z Częstochowy miała być w studyjnej wersji przeprowadzona w studio ATM we Wrocławiu, potem rozważano również Sękocin, ale ostatecznie wybrano Katowice. W Katowicach i Chorzowie zakwaterowano też zawodników, którzy z niepokojem czekali na informację o lokalizacji. Organizacja wydała w mediach społecznościowych oficjalną informację, którą prezentujemy poniżej:

GALA FAME MMA 6 ODBĘDZIE SIĘ JUTRO ZGODNIE Z PLANEM!!!

Byliśmy zmuszeni zmienić lokalizację, ale spokojnie jesteśmy na to przygotowani. Urząd Miasta Katowice oraz służby sanitarno-epidemiologiczne zablokowały produkcję w hali MCK, wymuszając na prezesie obiektu odstąpienie od umowy, mimo iż nie byli w stanie wskazać naruszenia przepisów ze strony Federacji.

OFICJALNE WAŻENIE ODBĘDZIE SIĘ JUTRO I GWARANTUJEMY, ŻE BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

Śledźcie nasz fanpage. Godzinę ważenia podamy niebawem.

To komunikat wydany w dniu wczorajszym w godzinach popołudniowych.

Z nieoficjalnych informacji o ważeniu częściowo znaliśmy wyniki wagi niektórych z uczestników, którzy dotarli wcześniej. I tak uczestniczka walki wieczoru Zusje miała 59,6 kg w limicie do 60 kg. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński miał równe 90 kg, a jego rywal Maciej Rataj 89,3 kg. Dawid "Ambro" Ambroziak miał równe 77 kg a jego rywal Szewcu 83,6 kg.