free templates joomla

Przyjaciel Conora McGregora w klatce KSW?

Artem Lobov i Marcin Wrzosek W ostatnich dniach w mediach społecznościowych możemy dużo przeczytać o chęci walki przyjaciela Conora McGregora w organizacji KSW. Wszystko jest wielce prawdopodobne, ponieważ sam Artem Lobov na swoim instagramie umieścił plakat promujący jego walkę w KSW z Marcinem Wrzoskiem.

Artem Lobov to rosyjski zawodnik reprezentujący Irlandię. Nie tak dawno toczył również walki w UFC, ale najbardziej znany jest z tego, że jest bliskim przyjacielem Conora McGregora, który jest obecny praktycznie na każdej z jego walk. Gościł również podczas jego starcia z Andre Fili na UFC Fighnt Night 118 w Gdańsku. Obecnie "Rosyjski Młot" toczył walki na gołe pięści dla organizacji Bare Knuckle FC. Jednak od jakiegoś czasu głośno krzyczy w mediach społecznościowych o chęci stoczenia pojedynku z Marcinem Wrzoskiem.

Artem Lobov i Marcin Wrzosek   Artem Lobov i Marcin Wrzosek  

Obaj byli uczestnikami programu TUF 22, gdzie trenowali pod okiem Conora McGregora. Teraz wspólnie wyrażają ogromną chęć stoczenia pojedynku przeciwko sobie dla organizacji KSW. Na instagramie zarówno jednego i jak i drugiego fightera możemy zobaczyć zachęcające posty do organizacji takiego pojedynku przez włodarzy KSW. My sami jako redakcja jesteśmy jak najbardziej na tak co do zestawienia tych dwóch panów w klatce KSW. Na pewno taka walka odbije się szerokim echem na cały sportowy świat mma i przykuje ogromną uwagę widzów, a sam fakt, że na tej walce może pojawić się Conor McGregor napędzi jeszcze większą promocję medialną gali. Teraz już wszystko w rękach właścicieli federacji KSW. Poniżej przedstawiamy screeny z portalu instagram z profili Artema Lobova i Marcina Wrzoska.

Artem Lobov (13-15-1-1NC)
Marcin Wrzosek (14-6)

Autor: Sebastian "Młody" Szczerek