free templates joomla

Pierwsza impreza Ultimate Fighting Championship będzie odwołana?

UFC BrasilliaPierwszą zagrożoną odwołaniem lub brakiem publiczności, imprezą pod banderą Ultimate Fighting Championship, może być najbliższa gala UFC on ESPN+ 28: Lee vs. Oliveira, reklamowana też jako UFC Fight Night 170 Brasilia. Impreza ma się odbyć na obliczonej na ok. 16 tysięcy widzów hali Ginásio Nilson Nelson w stolicy Brazylii, Brasílii w sobotę 14 marca.

Po decyzji podjętej wcześniej przez gubernatora okręgu federalnego Ibaneisa Rocha w środę wieczorem opublikowano dekret nr 40.509 zawieszający imprezy masowe w stanie na następne pięć dni z powodu pandemii koronawirusa. Trzecia edycja UFC Brasília jest zagrożona lub odbędzie się w wersji zamkniętej dla publiczności.

W wywiadzie dla Globo Brasília Ibaneis Rocha stwierdził, że środek ma na celu zagwarantowanie analizy środków, które należy podjąć po ogłoszeniu przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) pandemii koronawirusa Covid-19. Arena Bsb, odpowiedzialna za zarządzanie halą w Nilson Nelson, poinformowała, że zastosuje się do dekretu i że możliwe byłoby zorganizowanie imprezy bez udziału publiczności.

Okręg Federalny Brasília ma dwa potwierdzone przypadki nowego koronawirusa. To para, która w zeszłym miesiącu podróżowała do Wielkiej Brytanii i Szwajcarii. 52-letnia kobieta zostaje przyjęta na oddział intensywnej terapii (OIOM) Szpitala Regionalnego w Asa Norte. Mąż jest w izolacji w domu.

Do sytuacji w najbliższych godzinach ma się odnieść sama organizacja UFC, która ma także pod znakiem zapytania drugą imprezę UFC Fight Night 172 Columbus w dniu 28-go marca a po decyzji prezydenta Donalda Trumpa, 30-dniowego zakazu wjazdu z Europy do USA, niemal pewne są poważne ograniczenia związane z fighterami z naszego rejonu świata.  Na razie nie wiadomo, co z  galą w Londynie z udziałem Bartosza Fabińskiego, UFC on ESPN+ 29: Woodley vs. Edwards planowaną na 21-go marca. Będziemy informować o sytuacji.