free templates joomla

Łukasz Kopera na karcie walk gali ACA 108 w Warszawie

Kopera vs Shaikhaev na ACA 108W kwietniu Łukasz Kopera wejdzie do klatki ACA po raz drugi na gali ACA 108. Tym razem zawalczy w Warszawie, a jego rywalem będzie mocny zapaśnik z Rosji.

Łukasz Kopera (9-3) zadebiutował w klatce ACA podczas zeszłorocznej gali organizacji w Łodzi. Przed swoją publicznością poddał Łukasza Rajewskiego i dopisał dziewiąte zwycięstwo do swojego zawodowego rekordu. Tym razem łodzianin zawalczy w Warszawie. Ostatnie tygodnie spędził na treningach w USA, ale już w środę wraca do kraju. Jego rywalem podczas  kwietniowej gali ACA 108 będzie Rosjanin, Duad Shaikhaev (9-4).

To będzie równy pojedynek wojowników wywodzących się ze sportów chwytanych. Czy wsparcie fanów, którzy w social mediach organizacji mocno domagali się walki Łukasza podczas gali ACA w Warszawie przyniesie mu kolejne zwycięstwo?

Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia, w piątek, w COS Torwar w Warszawie. W walce wieczoru na Torwarze zobaczymy Daniela Omielańczuka (23-9) z Dagestańczykiem Salimgireyem Rasulovem (18-7). Emocji nie zabraknie też podczas polsko-polskiego starcia Piotra Strusa (15-5) z Rafałem Haratykiem (12-3). Bilety na wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży, a ceny zaczynają się od 50 zł. Więcej na www.eventim.pl/aca108