free templates joomla

Rafał Haratyk rywalem Piotra Strusa na ACA 108! Radosław Paczuski dodany do karty walk!

Piotr Strus vs Rafał Haratyk na ACA 108 To już oficjalne. Podczas ACA 108 obejrzymy polsko-polskie starcie z udziałem Piotra Strusa (15-5) i Rafała Haratyka (12-3). Podczas gali na Torwarze nie zabraknie również niepokonanego dotąd w MMA Radosława Paczuskiego (3-0), który w tym obiekcie debiutował przed rokiem. Tym samym na karcie walk ACA 108 jest już pięciu Polaków. Wkrótce poznamy kolejne nazwiska, tymczasem przedsprzedaż biletów na galę dobiega końca.

Piotr Strus vs Rafał Haratyk
Warszawska publiczność zawsze bardzo entuzjastycznie przyjmowała walki Piotra Strus, związanego z organizacja ACA już od trzech lat (pierwsza walka dla organizacji miała miejsce 18.02.2017!). Czy tym razem w polsko-polskim starciu fani na Torwarze będą podzieleni? Rafał Haratyk, podobnie jak Piotr Strus, zaczynał walki w zawodowym MMA już prawie 10 lat temu. W organizacji debiutował niespełna 3 miesiące temu podczas gali ACA 102, gdzie w pierwszej rundzie przez TKO wygrał z mocnym rywalem z Austrii, Abrim Agujevem (32-9). Teraz Haratyk po raz pierwszy zawalczy w klatce ACA w Polsce.

Radosław Paczuski wraca na Torwar
Nie znamy jeszcze nazwiska rywala kolejnego Polaka, dodanego do karty ACA 108. Radosław Paczuski, doświadczony i utytułowany kickboxer debiutował w zawodowym MMA właśnie na Torwarze, w lutym 2019 podczas ACA 92. To nie była łatwa walka i z Jarosławem Lechem wygrał decyzją. Podczas ACA 108 Paczuski będzie wchodził do klatki z trzema zwycięstwami w rekordzie. Czy i tym razem da swoim licznym fanom na trybunach powód do eksplozji radości? Przekonamy się już wkrótce.

W walce wieczoru na Torwarze zobaczymy Daniela Omielańczuka (23-9) z Dagestańczykiem Salimgireyem Rasulovem (18-7).

Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia, w piątek, w COS Torwar w Warszawie. Bilety na wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży, a ceny zaczynają się od 50 zł. Więcej na www.eventim.pl/aca108