free templates joomla

FAME MMA 6: Konferencja, nowe zestawienia i wstępna karta walk gali w Częstochowie

FAME MMA 6W sobotę 8-go lutego organizacja FAME MMA przeprowadziła pierwszą konferencję prasową w Poznaniu, gdzie w klubie muzycznym B 17 przy stadionie Lecha Poznań, ogłosiła kolejne zestawienia par, na najbliższą marcową galę FAME MMA 6 w Częstochowie. Nie ma co ukrywać, że organizacja, która pojawiła się w 2018 roku ze swoim pierwszym wydarzeniem w Koszalinie, mocno zamieszała na scenie nie tylko MMA.

Także na scenie wydarzeń widowiskowo - sportowych, z uwagi na udział celebrytów i osób, które były znane w określonych kręgach. Wzbudziło to ogromne zainteresowanie. Trend na pewno FAME MMA utrzyma się i w tym roku.

Konferencja przed FAMe MMA 6 przebiegła nadzwyczaj spokojnie w części 3, ale w pierwszej i drugiej dymiło ostro. Najbardziej skonfliktowani: "L-pro" i "Kubańczyk" czyli dawniej współpracujący ze sobą Mateusz Łopot i Jakub Flas, ostro weszli w polemikę. Podobnie Cyprian Porębski i Damian Kubiak. Nad całością czuwał konferansjer Arkadiusz "Pan" Pawłowski i dwaj współwłaściciele organizacji Wojciech Gola i Michał „Boxdel” Baron. Ten pierwszy w roli także zawodnika.

Towarzystwo uspokoiła dopiero przerwa na kolejną zmianę i była to zmiana znacznie spokojniejsza. W przerwie uczestnicy mogli przestestować "Młot Thora" i gruszkę z testem na siłę uderzeń. Większość trafiała z maksymalną siłą i zamykała skalę, natomiast "Młot Thora" ani drgnął...Mityczne bóstwo zatem może spać spokojnie.

Sporo ożywienia okraszonego inwektywami wnieśli Kasjusz Życiński czyli „Don Kasjo” i Maciej Rataj znany jako „Maciek Ex na Plaży” czyli uczestnicy wielu kultowych programów dla młodzieży. Podobnie jak Alan Kwieciński z "Warsaw Shore", który za rywala ma Arkadiusza Tańculę. Ogólnie panował bojowy nastrój, ale poza drobnym incydentem pomiędzy "Don Kasjo" a "Maćkiem Ex" nic poważnego się nie działo.

W trzeciej części powiało czułością, miłością i sennością. Pomiędzy Marcinem Najmanem a Piotrem Piechowiakiem zbudować napięcia się nie udało, bo obaj trzymali się zasad dobrego zachowania i nie poszli na wojnę na wyzwiska. Dość podobnie wygladało zachowanie Marty „Linkimaster” Linkiewicz i Kamili "Zusje" Smoguleckiej.

Do tego dostosowali się Marcin „Rafonix” Krasucki i współwłaściciel organizacji Wojtek Gola. Kilka drobnych przytyków nie rozgrzało mocno konfliktu. liczymy, że nieco więcej uda się wykrzesać podczas następnej konferencji prasowej planowanej tuż przed galą.  Do tego czasu być może nastąpią jeszcze ogłoszenia kolejnych pojedynków, bo na dziś jest ich 7 i zapewne jeden, dwa czy nawet trzy mogłyby uzupełnić kartę. Ciekawa będzie też kolejność pojedynków Niewątpliwie teraz rozpocznie się walka o jak największy zasięg sprzedaży PPV. Na dziś karta walk wyglada tak:

Walka wieczoru
Marta „Linkimaster” Linkiewicz (1-1) vs Kamila „Zusje” Smogulecka (0-0)

Pozostałe
Wojciech Gola (0-1) vs Marcin „Rafonix” Krasucki (1-1)
Marcin „El Testosteron” Najman (1-0) vs Piotr „Bestia” Piechowiak (0-0)
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (2-0) vs Maciej „Maciek Ex na Plaży” Rataj (0-0)
Cyprian „Cypis” Porębski (0-0) vs Damian „Qbik” Kubiak (0-0)
Alan Kwieciński (1-2) vs Arkadiusz Tańcula (0-0)
Jakub „Kubańczyk” Flas (1-0) vs Mateusz „L-pro” Łopot (0-0)