free templates joomla

Karta walk Babilon MMA 12 kompletna!

Babilon MMA 12 karta walk W pełni kompletna jest już karta walk gali Babilon MMA 12, która w najbliższy piątek, 7 lutego 2020, odbędzie się w Łomży. W walce wieczoru zobaczymy Pawła Pawlaka i Adriana Błeszyńskiego, w starciu w wadze średniej, które wyłoni trzeciego mistrza organizacji Babilon MMA.

W najważeniejszym pojedynku wydarzenia spotka się więc dwóch bardzo doświadczonych zawodników.

Paweł ''Plastinho'' Pawlak (15-4-0), reprezentujący klub Shark Top Team Łódź, w Babilonie stoczył do tej pory trzy walki, z których dwie wygrał przed czasem, a ostatnią przegrał. W połowie grudnia 2018, na gali Babilon MMA 6, Pokonał go Daniel Skibiński w starciu o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Ostatnią walkę Pawlak stoczył w czerwcu 2019 roku na gali ACA 96 w Łodzi, gdzie przez niejednogłośną decyzję pokonał Evgenya Bondara. ''Plastinho'' wcześniej walczył dla różnych organizacji, w tym dla Fight Exclusive Night oraz najbardziej prestiżowej i największej na świecie, UFC.

Adrian ''Ares'' Błeszyński (9-3-0), reprezentujący klub Sportowe Zagłębie, dla Babilona walczył do tej pory dwukrotnie. Pierwszą walkę przegrał, a w drugiej zwyciężył przez TKO w drugiej rundzie. Ostatnią walkę stoczył podczas gali Zagłębiowski Horror Show 3, w listopadzie 2019 roku, pokonując Mikhaila Bureshkina przez jednogłośną decyzję. Wcześniej zawodnik z Sosnowca walczył kilkukrotnie dla Fight Exclusive Night oraz dla innych, mniejszych, organizacji.

Oprócz walki wieczoru zaplanowanych zostało w karcie walk jeszcze sześć pojedynków zawodowych oraz trzy walki semi pro.

Pełną kartę walk Babilon MMA 12 znajdziesz TUTAJ.