free templates joomla

Znana godzina, termin i miejsce konferencji prasowej przed UFC 246 McGregor vs. Cerrone!

UFC 246 McGregor vs. CerroneOrganizacja Ultimate Fighting Championship oficjalnie ogłosiła termin i miejsce konferencji prasową przed galą UFC 246 z main event 31-letniego Irlandczyka Conora McGregora (21-4 MMA, 9-2 UFC) i blisko 37-letniego Amerykanina Donalda Cerrone (36-13 MMA, 23-10 UFC). Przypomnijmy, iż hitowy pojedynek odbędzie się w dniu 18 stycznia w hali T-Mobile Arena w Las Vegas (USA).

Oficjalna konferencja prasowa UFC 246 odbędzie się, 15 stycznia w Pearl Concert Theatre w Las Vegas (USA) o godzinie 17.00 czasu PST, czyli o godzinie 02.00 czasu polskiego z środy na czwartek. Oznacza to wczesne wstawanie z łóżka i oglądanie na żywo za pośrednictwem kanału UFC na Youtube.

Zapowiada się ciekawa konferencja prasowa, bowiem akcja promocyjna wydarzenia jest bardzo krótka, ale faktem jest, iż bilety zostały wyprzedane błyskawicznie, a zbyt wielu konferencji poprzedzających to wydarzenie nie było.

To jednak nie ma znaczenia bo powrót McGregora po ponad rocznej przerwie elektryzuje wszystkich. Irlandczyk po raz ostatni walczył na UFC 229 w październiku 2018 roku kiedy to został pokonany przez mistrza UFC Khabiba Nurmagomedova. Z kolei Cerrone wraca po klęskach z Justinem Gaethje i Tony'ego Fergusonem, najbliższym rywalem Nurmagomedova. Wcześniej pokonał Al Iaquintę,  Alexndra Hernandeza i Mike Perry'ego. Zrobił to wszystko w okresie kiedy McGregor pauzował tocząc walki niemal co trzy miesiące. Pomimo ostatnich porażek Cerrone pozostaje jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w historii UFC a forma McGregora pozostaje zagadką.