free templates joomla

Gala TFL 20 odbędzie się 7 marca 2020 w Radomiu

TFL 20 Radom Organizator gal pod brandem Thunderstrike Fight League, Jacek Sarna poinformował ostatnio, że kolejna, dwudziesta, edycja wydarzenia odbędzie się w Radomiu. 7 marca 2020 roku gala TFL 20 zawita do Hali Sportowej MOSiR w Radomiu. Na razie nie podano jeszcze żadnych szczegółów dotyczących karty walk, ale założyć można, że zobaczymy podczas tego wydarzenia kilku kluczowych zawodników TFL.

Poniżej informacja prasowa.

Z przyjemnością informujemy, że nowy 2020 rok przywitamy 20 jubileuszową edycją TFL. Wielkie święto organizacji TFL - Thunderstrike Fight League, odbędzie się 7 marca 2020 roku w wyjątkowym dla federacji Mieście Radom! To właśnie tutaj TFL jako pierwsza organizacja w historii polskiego MMA zaprezentowała na żywo popisy współczesnych gladiatorów w ośmiokątnym oktagonie.

"Fenomenalna Radomska widownia od zawsze wspiera TFL bez względu na miejsce organizacji eventu. Jestem dumny, że jubileusz przypadł na Radom. Po części wiem czyja to sprawka, ale ten mały sekret pozostawię do 7 marca. Rozpoczynamy rok 2020, 20 galą TFL w Radomiu! Czy to przypadek? Nie sądzę. Historia zatacza krąg i trzeci raz wracamy do Radomia! Czy może być lepiej niż dotychczas? Poprzeczka zawieszona jest bardzo, bardzo wysoko, ale Radomianie wezmą sprawy w swoje ręce. My ze swojej strony przygotujemy bezpieczny event i świetne show!" - komentuje organizator TFL, promotor JS Promotion, Jacek Sarna.