free templates joomla

Hubert Szymajda vs Max Lima w walce o pas mistrzowski na TFL 19

Hubert Szymajda vs Max Lima na TFL 19 Hubert Szymajda zmierzy się z Maxem Limą w walce o pas mistrzowski Thunderstrike Fight League w kategorii lekkiej, na gali TFL 19, w Lublinie, 21 grudnia 2019.

Portugalski zawodnik, "Magnum" Max Lima (11-5) będzie pretendentem do pasa mistrzowskiego Thunderstrike Fight League w kategorii lekkiej podczas świątecznej edycji gali TFL 19 w Lublinie. Reprezentanta Porto przywita mistrz organizacji, Hubert Szymajda (8-3), który po kilku miesięcznej nieobecności wraca do klatki rodzinnej organizacji. "Magnum" to zawodnik uwielbiający wymiany w stójce, w których jest niezwykle niebezpieczny. Portugalczyk może pochwalić się rekordem szesnastu zawodowych walk, z których aż jedenaście efektownie wygrał.

"Rekord Maxa robi wrażenie ale jak już mówiłem sezon na ogórki dawno się skończył. Team Maupa jesteście tam? Do zobaczenia 21 grudnia w Hali Globus Lublin!" - mówi Hubert Szymajda.

Mistrz z Polski jak dotąd jedenaście razy wchodził do oktagonu i aż ośmiokrotnie cieszył się ze zwycięstwa.

"To będzie elektryzujące starcie na bardzo wysokim poziomie. To walka z podtekstami. Jednym słowem walka o wszystko dla "Maupy". Hubert ma kontrakt z KSW i wie o co walczy. Mam nadzieję że Hubert odczaruje fatum na Globusie." - komentuje organizator TFL , promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Bilety na galę dostępne w GYM MMA Lublin oraz na stronie www.ekobilet.pl