free templates joomla

Cezary Kęsik w obronie pasa mistrzowskiego z Francisco Givago na TFL 19

Kęsik vs Francesco na TFL 19Niepokonany mistrz organizacji Thunderstrike Fight League, Cezary ''Polish Tank'' Kęsik po fenomenalnym zwycięstwie na KSW 51 z Aleksandare "Jokerem" Ilicem będzie bronił pasa mistrzowskiego TFL przed własną, lubelską, widownią. Rywalem pochodzącego z Chrząchowa reprezentanta Cross Fight Radom będzie Brazylijczyk, Francisco Givago.

Przedstawiciel Canarinios może pochwalić się rekordem trzynastu zawodowych walk z czego siedem przechylił na swoją korzyść. Mistrz z Polski dotychczas dziesięć razy wchodził do ośmiokątnego oktagonu, lecz nigdy nie zaznał goryczy porażki. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 84 kg.

"Jak dotąd nigdy nie miałem okazji walczyć z rywalami z Brazylii. To walczący naród z wielkimi tradycjami w sportach walki. Ta nacja jest nieprzewidywalna podczas walki. Muszę być czujny i skoncentrowany od samego początku do końca. Zapraszam Wszystkich kibiców do Lublina! Hala Globus jest dla mnie szczęśliwa i mam nadzieje że święta w tym roku będą dla nas szczęśliwe" - mówi champion organizacji TFL, Cezary ''Polish Tank'' Kęsik.