free templates joomla

Grzegorz Adamczyk vs Grzegorz Chałubiński o zawodowe Mistrzostwo Polski K-1 ISKA Poland na TFL 19!

TFL 19 Chałubiński vs Adamczyk Grzegorz Adamczyk i Grzegorz Chałubiński podczas gali TFL 19 ''Christmas Time'', która 21 grudnia 2019 odbędzie się w Lublinie, zmierzą się o pas zawodowego Mistrza Polski K-1 ISKA Poland.

Weteran lubelskiej sceny sportów walki, Grzegorz Adamczyk pierwszy raz w historii zaprezentuje się przed własną lubelską widownią. Trener oraz zawodnik K-1 Fighting Center Lublin stanie przed życiową szansą wywalczenia pasa mistrzowskiego zawodowego mistrza Polski K-1, prestiżowej światowej organizacji ISKA.

Jego rywalem będzie bardzo doświadczony przedstawiciel Galvarino/Fit Fabric Łódź Grzegorz Chałubiński. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie wagowym do 91 kg.

"Współpracuje z Grzegorzem Adamczykiem od pierwszej gali TFL, a więc prawie 8 lat. Kilkukrotnie rozmawialiśmy o jego walce na TFL. Wreszcie umowa została zawarta i cieszę się, że ukoronowaniem jego kariery będzie walka o pas zawodowego mistrza Polski w jego domu i to na TFL. Jego rywala znam również od wielu lat. Ten człowiek to doświadczony fighter oraz trener, który w sportach walki jest od zawsze. To będzie niesamowita walka." - mówi organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Bilety na galę dostępne w klubie K1 Fighting Center lublin oraz na www.ekobilet.pl