free templates joomla

Arkadiusz Wrzosek vs Demoreo Dennis na Glory 71 Chicago już w piątek 22 listopada!

Arkadiusz Wrzosek vs Demoreo Dennis Już w najbliższy piątek 22-go listopada polski zawodnik wagi ciężkiej 26-letni Arkadiusz Wrzosek (11-5, 6 KO) po raz drugi wystąpi w organizacji Glory Kickboxing i w Chicago (USA) podczas gali Glory 71 zmierzy się z Amerykaninem Demoreo Dennisem (12-8, 10 KO). Polak wystąpi w części Superfight Series, tuż przed głównymi walkami gali.

Wrzosek walczył dla holenderskiej organizacji 11 miesięcy wstecz podczas gali Glory 62: Rotterdam, gdzie uległ Benjaminowi Adegbuyi podczas Turnieju Wagi Ciężkiej. Później stoczył walkę w obronie pasa mistrzowskiego Fight Exclusive w Warszawie na gali FEN 24 All or Nothing w marcu br. pokonując Patricka Schmida ze Szwajcarii.

Od tego czasu Polak pauzował chociaż na brak propozycji nie narzekał. Ostatecznie Glory Kickboxing dała mu szansę występu w USA, czeka go niełatwa walka z zawodnikiem walczącym w MMA i Kickboxingu. 32-letni Demoreo Dennis pochodzi z Oklahoma City i reprezentuje American Elite MMA, gdzie trenuje pod okiem Derricka Adkinsa. W Glory Kickboxing stoczył 3 walkz czego wygrał tylko jedną, ostatnią z Jamesem Chapmanem na Glory. Pokonywali go zaś Anglik Chi Lewis-Parry w minutę i 40 sekund, oraz Brazylijczyk Guto Inocente, kapitalną obrotówką w 40 sekundzie walki. Być może podobnie skończy się pojedynek w sobotę. Na to liczymy.

W walce wieczoru gali P4P kobiecego Kickboxingu Francuzka Anissa Meksen (99-4, 32 KO) zmierzy się w rewanżowej walce z Amerykanką Tiffany Van Soest (20-4-1, 6 KO). Obie walczyły już ze sobą i dokładnie w tydzień po gali minie równo dwa lata od tego wydarzenia, gdy Tiffany trenowana przez nauczonego Kickboxingu w Polsce, Alexandra Palmę, straciła pas Glory. Amerykanka z San Diego w Kalifornii, była pierwszą mistrzynią organizacji. Teraz stanie przed ciężkim zadaniem ale i szansą odzyskania pasa. Teoretycznie nie ma wiekszych szans, ale Bóg jeden wie, co może się wydarzyć...
 
Karta walk:

Karta wstępna
77 kg: Justin Moss (USA) vs Kuchlong Kuchlong (USA)
85 kg: Andrew Navickis (USA) vs Thomas Jenkins (USA)

Superfight Series
65 kg: Arthur Sorsor (USA) vs Matt Zilch (USA)
70 k: Justin “J Ho” Houghton (USA) vs Peter Stanonik (USA)
55 kg: Aline Pereira (Brazylia) vs Crystal Lawson (USA)
70 kg: Nick Chasteen (USA) vs Seijo Imazaki (Japonia)
+95 kg: Arkadiusz “Hightower” Wrzosek (Polska) vs Demoreo Dennis (USA)

Glory 71
77 kg: Lorawnt-t Nelson (RPA) vs Ammari Diedrick (Anglia)
77 kg: Mike Lemaire (France/United States) vs Malik Watson-Smith (United States)
+95 kg: Benjamin Adegbuyi (Rumunia) vs D’Angelo Marshall (Curacao)

Main event
55 kg: Anissa Meksen (Francja) vs Tiffany van Soest (USA)