free templates joomla

Sławomir Kołtunowicz w rewanżu z Krystianem Krawczykiem na gali TFL 19 w Lubinie

Sławomir Kołtunowicz vs Krystian Krawczyk na TFL 19 Sławomir Kołtunowicz i Krystian Krawczyk zmierzą się w walce eliminacyjnej do pojedynku o pas mistrzowski TFL podczas gali TFL 19, która 21 grudnia 2019 odbędzie się w hali Globus, w Lublinie.

Wielki rewanż czeka na kibiców podczas dziewiętnastej, świątecznej gali TFL - Thunderstrike Fight League "Christmas Time" w Lublinie. Po elektryzującej walce na TFL 12 w Radomiu Krystian Krawczyk i Sławomir Kołtunowicz ponownie skrzyżują swoje pięści w ośmiokątnej klatce.

Stawka pojedynku jest niebagatelna, ponieważ zwycięzca rewanżu powalczy o międzynarodowy pas mistrzowski TFL w kategorii do 66 kg. W pierwszej batalii decyzją sędziów lepszy okazał się Krystian Krawczyk.

"Nazwisko rywala nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Jeżeli dostaje eliminator do pasa TFL, moja motywacja wzrasta o 200%. Idę po pas."- zapowiada Krystian Krawczyk.

Swojego zadowolenia nie kryje również reprezentant Radomskiego Klubu Taekwon-do (RKT RADOM), Sławomir Kołtunowicz.
"Ciesze się podwójnie. Przegrałem po bliskiej decyzji i mam szansę na rewanż. A po drugie mogę zgarnąć pełną pulę. Bitwa była przegrana, ale wojnę zwyciężę." 

Promotor JS Promotion oraz organizator gal TFL, Jacek Sarna nie szczędzi ciepłych słów w kierunku swoich fighterów.
"To są gladiatorzy prawdziwi wojownicy. Oni nie wymyślają, nie marudzą, nie wybierają jak to bywa w naszym bagienku MMA. Hipotetycznie, jeżeli wygra tym razem Sławek Kołtunowicz, kodeks wojownika i mój moralny obowiązek nakazuje mi organizację trylogii. Jeśli wygra Krystian temat będzie zamknięty." - puentuje promotor.

Bilety na galę dostępne w Radomski Klub Taekwon-do (RKT RADOM), Rawski Klub Karate Kyokushin, MMA Fight CLUB Nowe Miasto. Gala TFL 19 "Christams Time" odbędzie się 21 grudnia w Hala Globus Lublin.