free templates joomla

Zaproszenie na Puchar Polski Muaythai IFMA 2019!

Puchar Polski Muaythai IFMA 2019 W dniach 23 - 24 listopada 2019 roku w Krakowie, w hali Com-Com Zone Nowa Huta, przy ulicy Ptaszyckiego 6, odbędzie się Puchar Polski Muaythai IFMA 2019 dla juniorów i seniorów, klasa A i B, organizowany przez Polskie Zrzeszenie Muaythai, pod patronatem Polskiego Związku Muaythai.

Partnerem głównym Pucharu Polski Muaythai IFMA 2019 jest Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie a Miastem Gospodarzem - Kraków.

Imprezą towarzyszącą temu wydarzeniu będzie Festiwal Muaythai Przeciw Narkotykom, który wspiera akcję „Czysty Aniołek” Stowarzyszenia "Piękne Anioły". Organizator Pucharu Polski prosi wszystkich, którym nie jest obojętny los podopiecznych stowarzyszenia o przyniesienie środków czystości, które przekazane zostaną potrzebującym dzieciom.

Co najlepiej przynieść? Szczoteczki do zębów, mydełka, żele pod prysznic, szampony, gąbki – wszystko, co niezbędne do higieny osobistej dzieci.

Wszystkich zawodników i kluby zainteresowane udziałem w Pucharze Polski Muaythai zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi warunków uczestnictwa i zasad rejestracji, które ZNAJDZIECIE TUTAJ.