free templates joomla

Real Fight 3: Marcin Filipczak i Konrad Konkel w walce wieczoru! Trailer gali!

Real Fight 3 Pabianice Prawie kompletna jest już karta walk gali Real Fight 3, która w najbliższą sobotę, 9 listopada 2019 odbędzie się w hali sportowej w Pabianicach, koło Łodzi. W najważniejszym pojedynku wieczoru, w kategorii 93 kilogramów Marcin Filipczak reprezentujący klub Octopus Łódź zmierzy się z Konradem Konkelem z klubu Sparta Fight Team Stępnica Kaszubska.

Marcin Filipczak w zawodowym MMA zadebiutował w 2019 roku i stoczył do tej pory dwie walki. Pierwszą, w styczniu, na gali Babilon MMA 7, na której przegrał z Łukaszem Sudolskim. Drugą, w czerwcu, na gali Fight Club Inauguracja gdzie zwyciężył pokonując Artura Niebrzydowskiego już w pierwszej rundzie. W swojej karierze stoczył 3 wygrane pojedynki na zasadach MMA semi pro, zdobył tytuł wicemistrza Polski ALMMA a w ostatnim czasie został powołany do kadry Polski PZMMA - Polskie Zrzeszenie MMA oraz PFKB - Polska Federacja Kickboxingu. Filipczak szkoli swoje umiejętności pod okiem trenerów: Dawid Pepłowski, Przemek Szyszka, Tomasz "Wujek" Piwowarski, Adrian Dziarnowski, Tomasz Pacześny.

Dla Konrada Konkela walka na Real Fight 3 będzie debiutem w zawodowym MMA. W amatorskim dorobku ma cztery pojedynki, w tym trzy wygrane. Jest też złotym medalistą turnieju Time of Masters. Swoje umiejętności szkoli pod okiem trenera Piotra Kujawy w klubie Sparta Fight Team Dębnica Kaszubska.

Informacje o biletach pod numerem 692457600

Aktualną kartę walk prezentujemy w kategorii Wydarzenia: Real Fight 3: Pabianice, 09/11/2019