free templates joomla

UFC 244: fani biją się przed pojedynkiem Masvidal vs. Diaz! Video

Jorge MasvidalW sobotnią noc 2-go listopada w Nowym Jorku (USA) czeka nas gala UFC 244: Masvidal vs. Diaz i jak sama nazwa wskazuje głównymi bohaterami zmagań w hali Madison Square Garden będą dwaj bohaterowie: Jorge Masvidal (34-13 MMA, 11-6 UFC) pochodzący z Florydy i jego oponent Nate Diaz (20-11 MMA, 15-9 UFC) z Kalifornii.

Niewielu kibiców wie, ale pierwszy z wymienionych, nim trafił do najważniejszej organizacji Mieszanych Sztuk Walki był ulicznym zabijaką, który ścierał się z rywalami na ulicach słonecznego Miami. Co więcej jego talent odkrył legendarny prekursor ulicznych starć Kimbo Slice czyli nieżyjący już Kevin Ferguson.

Masvidal przed galą podczas konferencji prasowej nie ukrywał tego faktu, że kiedyś walczył na ulicy, a podczas otwartej sesji treningowej dał szansę swoim fanom na pokazanie się w świetle jupiterów i spróbowania swoich sił w podobnych zmaganiach. Zrobił to, wybierając kilka osób z publiczności, które użyły rękawic bokserskich a uderzenia mogły one zadawać tylko w tułów.

Zabawna akcja została doceniona, ale co bardziej ostre starcia trzeba było w porę zatrzymywać zanim sprawy wymknęłyby się spod kontroli. Mamy nadzieję, że sprawy Masvidala i Nate Diaza nie wymkną się spod kontroli, bo i aktorzy i miejsce moze budzić takie skojarzenia. Fani kontrolowali swoje emocje, teraz pora na obu zawodników słynących z brutalności.