free templates joomla

Drugi odcinek „Best of the Best – Turniej MMA” z lepszą oglądalnością niż poprzedni!

Best of the Best – Turniej MMAJuż w najbliższy piątek, 25 października, na antenę TVP Sport zawita trzeci odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA”. W tej części widzowie poznają bliżej Karola Weslinga i Damiana Zorczykowskiego, którzy mają zmierzyć się z sobą podczas finałowej gali. Obaj fighterzy trafili do programu „Best of the Best” podczas eliminacji, które wyłoniły ósemkę zawodników walczących o tytuł „Najlepszego z najlepszych”.

Drugi odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA”, który miał swoją premierę w piątek 18 października, przyciągnął przed ekrany jeszcze większą widownię niż pierwsza odsłona programu.

- Tym razem stanęliśmy przed jeszcze większym wyzwaniem niż ostatnio, bo ostatecznie emisja odcinka zaczęła się po północy – mówi Jarek Zelazko, producent programu. – Okazało się jednak, że przyciągnęliśmy przed ekrany średnio 95 tysięcy widzów, czyli znacznie więcej niż poprzednio, a w szczytowym momencie oglądało nas aż 120 tysięcy osób.

Chociaż kolejne odcinki programu będę opierały się na formacie prezentującym turniejowe pary, to każdy z nich może się różnić od poprzedniego i prezentować zawodników w zupełnie inny sposób.

- W dużym stopniu to od zawodników zależy, jak będzie wyglądał dany odcinek – wyjaśnia Jarek Zelazko. – Kolejna odsłona będzie więc nieco inna, bo zawodnicy zdecydowali się pokazać zdecydowanie więcej swojej prywatności i wyszli z kamerą poza salę treningową. Zależy nam na tym, żeby pokazać życie zawodników z jak najbliższej perspektywy i żeby każdy odcinek był inny od poprzedniego. Chcemy bowiem zaskakiwać widzów i sprawić, żeby nigdy nie mogli być pewni tego, co zobaczą w kolejnym odcinku.

Drugi odcinek programu jest już również do obejrzenie na stronie internetowej TVP Sport pod adresem: http://sport.tvp.pl/44926670/mma-best-of-the-best-najlepszy-z-najlepszych-odc-2