free templates joomla

Gabriel Gonzaga ciężko nokautuje Antonio Silvę w walce na gołe pięści na BKFC 8! Video

Gabriel Gonzaga vs Antonio Silvs BKFC 840-letni weteran MMA Brazylijczyk Gabriel Gonzaga znokautował ciężko swojego rodaka i rówieśnika Antonio "Big Foot" Silvę podczas walki wieczoru gali BKFC 8, która odbyła się w Tampa na Florydzie (USA). Imprezę organizowała słynna Bare Knuckle Fighting Championship, która promuje walki bokserskie na gołe pięści często zatrudniając weteranów UFC i innych podmiotów Mieszanych Sztuk Walki. Czasami także profesjonalnych pięściarzy.

Nokaut nastąpił w drugiej rundzie walki po serii sierpów i podbródkowych, gdy Silva ciężko zwalił się na deski i pojedynek zatrzymano. Starcie było walką wieczoru gali w Tampa. Gonzaga słynął zawsze z mocnych nokautow a najsłynniejszym był ten na Mirko Cro Copie Filipovicu na UFC 70 w 2007 roku, kiedy to trafił Chorwata wysokim kopnięciem pozbawiając na długo przytomności.

Ostatni występ w MMA zaliczył w 2018 roku przegrywając z Alexandrem Emelianenko na Russian Cagefighting Championship 2 (RCC 2). Z UFC odszedł w 2016 roku po porażce z Derrickiem Lewisem na UFC Fight Night 86. W przeszłości był pretendentem do pasa mistrzowskiego największej światowej organizacji UFC, ale nie zdołał pokonać Randy'ego Couture'a.