free templates joomla

Szymon Kołecki leci wspierać Michała Oleksiejczuka na UFC Copenhagen!

Szymon Kołecki Polski zawodnik wagi półciężkiej w organizacji UFC Michał Oleksiejczuk (14-2-1 MMA, 2-0-1 UFC), którego sobotnią walką z Amerykaninem Ovincem Saint Preux (23-13 MMA, 11-8 UFC) na UFC Copenhagen w stolicy Danii, żyje cała sportowa Polska, nie pozostanie osamotniony. Mieszkaniec podlubelskich Barek pozyska mocne wsparcie, bowiem w piątek 25-go wylatuje do niego mistrz olimpijski Szymon Kołecki (7-1 MMA, 1-0 KSW), który w roli widza będzie wspierał jednego z dwóch polskich fighterów tej kategorii wagowej jakich posiadamy w UFC.

Drugim jest oczywiście Jan Błachowicz (24-8 MMA, 7-5 UFC), który walczy za 2 miesiące w Brazylii z Brazyliczykiem Ronaldo "Jacare" Souza (26-7 MMA, 9-4 UFC) i wystąpi w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 22. Kołecki o swojej decyzji poinformował nas w najnowszym wywiadzie dla naszego portalu i dodał, iż będzie to jego pierwsza wizyta na gali UFC, które namiętnie ogląda i jest ich wielkim fanem.

Szymon leci do stolicy Danii z małżonką i będzie oglądał galę nazywaną też UFC Fight Night 160 z trybun i z pozycji widza, ale niewątpliwie będzie to mocne duchowe wsparcie skromnej polskiej ekipy. Oczywiście liczymy także na Polaków mieszkających w Danii, oraz tych, ktorzy zechcą przyjechać i z Polski i z innych krajów. Być może uda im się spotkać nie tylkko z Michałem, ale także z Szymonem w trakcie gali czy ważenia. Jak wynika z nieoficjalnych informacji Szymon Kołecki prawdopodobnie wystąpi na KSW 52 w Gliwicach.

Przypominamy, że gala oficjalnie znana jako UFC on ESPN+ 18: Hermansson vs. Cannonier odbędzie się w sobotę, transmisja jest na antenie stacji Polsat Sport Extra od godziny 20.00, walka Polaka jako druga w karcie głównej planowana jest na 20.30. Karta wstępna rozpoczyna się już o 18.00.