free templates joomla

Gladiator Arena 13: Michał Gutowski vs Marcin Wójcik - walka o pas, rewanżem za starcie przed 6 laty!

Michał Gutowski vs Marcin WójcikJak poinformował organizator gali Gladiator Arena 13 w Pyrzycach, Wojciech Antczak, podczas wydarzenia, które odbędzie się w dniu 26-go października w walce wieczoru zmierzy się dwóch czołowych polskich zawodników wagi półciężkiej Michał Gutowski (9-9-1) i Marcin Wójcik (11-7). Stawką walki wieczoru będzie pas organizacji.

Obaj zmierzyli się ze sobą przed 6 laty w 2013 roku w Legionowie podczas gali PLMMA 23, gdzie niejednogłośne zwycięstwo odniósł "Gutek". Pierwotnie z Gutowskim zmierzyć się miał Mateusz Ostrowski, ale doznał kontuzji i zastąpił go aktualnie walczący także w KSW zawodnik GLD Piła, Marcin Wójcik.

Aktualnie i Gutowski i Wójcik, mają nieciekawy okres w swojej karierze, będąc po porażkach. Wójcik przegrał dwie walki, na KSW ze Scottem Askhamem i Cage Warriors z Litwinem Modestasem Bukauskasem. Gutowski z kolei uległ przed czasem Wojciechowi Januszowi na FEN 25 w Ostródzie a w 5 ostatnich walkach zanotował jedno zwycięstwo. W 2014 roku przegrał m.in ze wspomnianym Mateuszem Ostrowskim na gali Gladiator Arena 7 po czym miał 4 latnią przerwę. Ogólnie w tej organizacji Gutowski walczył 4-krotnie i 3 razy zwyciężał.