free templates joomla

KSW 51 Zagrzeb: Mariusz Pudzianowski vs Erko Jun

UFC 51 Zagreb Polska KSW podczas sobotniej gali KSW 50 w Londynie, oficjalnie poinformowała, iż podczas nadchodzącej gali KSW 51 w Zagrzebiu w dniu 9-go listopada, która będzie pierwszą bałkańską imprezą polskiej organizacji, w walce wieczoru zmierzą się były strongman Mariusz Pudzianowski (12-7 MMA, 12-6 KSW) i bośniacki gwiazdor Erko Jun (3-0 MMA, 3-0 KSW).

Będący niegdyś jednym z najsilniejszych ludzi na świecie kilkukrotny mistrz świata strongman'ów Pudzianowski jest po dwóch porażkach z Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim, oraz ciężkiej kontuzji jakiej doznał w ostatnim pojedynku z mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów. Po błyskawicznej operacji i rehabilitacji powraca na salę i będzie przygotowywał się do walki z Bośniakiem.

Erko Jun wszystkie walki wygrał w polskiej organizacji pokonując kolejno Tomasza Oświecińskiego, Popka Monstera i Akopa Szostaka, nokautując wszystkich swoich rywali. Bośniak podczas wizyty w Londynie powiedział w studio Mateusza Borka, iż jest to dla niego ogromny zaszczyt i sportowa nobilitacja.