free templates joomla

Borys Mańkowski vs Vaso Bakocević na KSW 51 w Zagrzebiu 9 listopada! Oficjalnie potwierdzone!

Vaso Bakocevic vs Borys Mańkowski na KSW 51 Dzisiaj podczas treningu pokazowego Borysa Mańkowskiego na targach FIWE, które odbywają się w Warszawie, ogłoszona została oficjalnie pierwsza walka, która odbędzie się podczas gali KSW 51 w dniu 9 listopada 2019 w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu. W pojedynku tym Borys Mańkowski (19-8-1) skrzyżuje rękawice z doskonale znanym polskim fanom MMA zawodnikiem z Bałkanów, Vaso Bakocevicem (39-18-1).

"Tasmański Diabeł", jak nazywany jest Borys Mańkowski ostatni zwycięski pojedynek stoczył 3 grudnia 2016 podczas gali KSW 37 pokonując wówczas Johna Maguire przez jednogłośną decyzję. Później, ostatnie trzy swoje pojedynki przegrał. Z Mamedem Khalidovem na KSW 39, z Roberto Soldicem na KSW 41 oraz z Normanem Parke na KSW 47.

Vaso Bakocevic Vaso Bakocevic, noszący przydomek "Psychopata", walczył w Polsce wielokrotnie na arenach PLMMA, FEN i KSW. W tej ostatniej organizacji stoczył trzy pojedynki, trzykrotnie przegrywając. W 2014 roku na galach: KSW 28 z Maciejem Jewtuszko, na KSW 29 z Arturem Sowińskim i w 2015 roku na KSW 33 z Anzorem Azhievem. W maju 2019 roku na gali FEN 25 stoczył rewanżowy pojedynek z Maciejem Jewtuszko, którego pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. W ciągu jedenastu ostatnich miesięcy stoczył sześć zwycięskich pojedynków.

Na razie nie podano żadnych innych nazwisk z karty walk, ale można w zasadzie mieć pewność, że na gali KSW 51 w Zagrzebiu oprócz Bakocevica zobaczymy także innych zawodników z Bałkanów, którzy pojawili się już w KSW, takich jak: Aleksandr Ilić, Erko Jun, Antun Racić czy Filip Pejić.