free templates joomla

UFC 244: Jairzinho Rozenstruik vs Andrei Arlovski

Jarzinho RozenstruikDwa dni temu organizacja Ultimate Fighting Championship ogłosiła niezwykle ciekawy pojedynek wagi ciężkiej, który odbędzie się podczas listopadowej gali UFC 244 Masvidal vs Diaz w Nowym Jorku. Zmierzą się w nim były mistrz i weteran Andrei Arlovski (28-18-2 MMA, 17-12-1 UFC) i autor jednego z najszybszych nokautów w historii organizacji (9 sekund - przyp. redakcji) Jairzinho Rozenstruik (8-0 MMA, 2-0 UFC).

Przed wydarzeniami 2-go listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku, obaj zanotowali zwycięstwa. Arlovski przez 3 rundy obijał swojego dawnego rywala Bena Rothwella na UFC on ESPN 4. Wcześniej miał fatalną i pechową serię 3 walk. Niepokonany Rozenstruik właśnie we wspomnianym czasie zdemolował Allena Crowdera. Ten wynik to drugi czas wagi ciężkiej po tym jak Todd Duffee wygrał swoją walkę w 7 sekund na UFC 102 z nieżyjącym już Timem Hague z Kanady. Dla pochodzącego z Surinamu fightera będzie to prawdziwy test wartości.

Podczas gali wystąpi 29-letni polski zawodnik MMA wagi średniej Krzysztof Jotko (21-4 MMA, 8-4 UFC). Jego rywalem będzie niepokonany Amerykanin Edmen Shahbazyan (10-0 MMA, 3-0 UFC). Poniżej aktualna karta walk:

Jorge Masvidal vs. Nate Diaz
Kelvin Gastelum vs. Darren Till
Blagoy Ivanov vs. Derrick Lewis
Corey Anderson vs. Johnny Walker
Katlyn Chookagian vs. Jennifer Maia
Vicente Luque vs. Stephen Thompson
Krzysztof Jotko vs. Edmen Shahbazyan
Lyman Good vs. Chance Rencountre
Julio Arce vs. Hakeem Dawodu
Andrei Arlovski vs. Jair Rozenstruik